Aksiyon ve Dram
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 RAITON [ELEKTRİK] JUTSULARI

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Uzumaki Naruto
Genin | Admin | NPC
Genin | Admin | NPC
Uzumaki Naruto

Mesaj Sayısı : 10
Kayıt tarihi : 16/01/12

MesajKonu: RAITON [ELEKTRİK] JUTSULARI   Perş. Ocak 19, 2012 12:29 pm


  Seviye : 'C'

  Hiraishin: Rakip ile fiziksel temas sağlandıktan sonra bir el havaya kaldırılır. Sonrasında ise havaya kaldırdığı elinde oluşturduğu elektrik akımını kendi vücudundan rakip vücuda aktarır.

  Ikadzuchi no Utage: İki kılıca (kunaide site sistemine göre geçerlidir) elektrik akımını yüklendikten sonra yere saplanır ve elektrik yüzeye yayılmaya başlar. Akım rakibe ulaştığında birçok kökten oluşan elektrik rakibe saldırır.

  Kangekiha: Tekniği kullanmak için ilk önce Suijinheki jutsunun oluşturduğu gibi koruyucu bir su kütlesine ihtiyaç vardır. Bu su kütlesi oluştuktan sonra el mühürleri gerçekleştirilir ve oluşturulan elektrik akımı suya iletilir. Böylece daha güçlü bir savunma duvarı kurulmuş olur. İçinden geçmeye çalışanları stun olabilir.

  Raigeki no Yoroi: İki kılıca (kunaide site sistemine göre geçerlidir) elektrik akımı yüklenir ve ardından kılıçlar döndürülmeye başlanır. İki kılıcın dönüşü sonucunda bir elektrik diski oluşur ve sonrasında başın üstünde tutulan bu elektrik diski vücudu saracak şekilde aşağıya doğru harekete geçer. Bu sayede elektrikten bir zırh oluşturulmuş olur.

  Raikyuu: İki kılıca (kunaide site sistemine göre geçerlidir) elektrik akımı yüklenir ve sonrasında elektrik topları oluşturulur. Bu elektrik topları rakibe fırlatılır.


  Seviye : 'B'

  Gian: Bu teknik ile beraber yüksek voltajlı bir elektrik akımı oluşturulur ve rakibe yollanır. Ancak yüksek seviyeli raiton kullanıcıları bu atağı durdurabilir.

  Ikadzuchi no Kiba: İki kılıca elektrik akımı yüklenir ve elektrik akımına dönüşen chakra bulutlara doğru yükselir. Sonrasında ise gökyüzünden rakibe doğru bir yıldırım indirilir.

  Jibashiri: Rakip bir Suiton jutsusu ile ıslandıktan sonra (doğal yollarla da olabilir) kullanıcı rakibi takip edecek olan bir elektrik akımını yollar.

  Rairyuu no Tatsumaki: İki kılıç havaya doğru kaldırılır ve vücuda yıldırım indirilir. Oluşan elektrik akımı kullanıcıyı sarar ve sonrasında da kullanıcı kendi etrafında dönmeye başlar. Bu dönmenin sonucunda elektrik akımından oluşan bir hortum meydana gelir ve sonrasında da bu hortum bir ejderha şeklini alır. Oluşan ejderha ise rakibe doğru saldırı yapar. Eğer direk bir vuruş yapılamasa bile ejderhayı oluşturan yüksek elektrik akımından dolayı yakında olan kişiler bu elektrik akımına kapılır.

  Raiton Kage Bunshin no Jutsu: Tüm yanlarıyla bir Kage Bunshin’dir. Farkı raiton chakrasından oluşuyor olmasıdır. Eğer klon zarar görürse elektrik akımına dönüşür ve eğer rakip ile temas olursa stun etkisi yaratır.

  Raiton no Yoroi: Vücut tamamen raiton ile kaplanır ve aynı zamanda beslenir. Bu sayede kullanıcının hızında, gücünde ve reflekslerinde inanılmaz bir artış meydana gelir. Aynı zamanda çok sağlam bir zırh görevi de üstlenir. Taijutsu atakları bu teknik ile daha da güçlü hale gelir.

  Rouden no Ookami: Elde oluşturulan raiton bir kurda dönüştürülerek rakibi yollanır. Kurt ile el arasındaki bağlantı ise kopmaz.

  Shichuu Shibari: Gerekli el mühürleri gerçekleştirildikten sonra yerden rakibi çevrelen dört tane sütun ortaya çıkar. Sonrasında ise bu sütunlardan rakibi stunlayacak elektrik akımı yaratılır.


  Seviye : 'A'


  Chidori : Hatrı sayılır miktarda chakranın tek kolda toplanması ve elektrik elementiyle birleştikten sonra fazla hasar kapasitesine sahip bir gücün ortaya çıktığı bir jutsudur.


  Limelight: Bu tekniği bile dört kişi ile oluşturulan bir tekniktir. İlk olarak dört kullanıcı dört yöne ayrılır. Sonrasında ise bulundukları noktadan tekniği uygulamaya başlarlar ve elektrik akımını rakibin olduğu alana yönlendirirler. Bu dört elektrik akımı birleştikten sonra hızla aşağıya iner ve büyük bir yıkıma sebep olur. Küçük bir yerleşim yerini yok edebilecek bu saldırının uygulanması için dört kişi de tekniği uygulamaya başlaması lazım. Eğer tek bir kişi bile bunu başaramazsa jutsu kullanılamaz.

_________________
'Asla pes etmek yok !
Çünkü; bu benim ninja yolum. '


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
RAITON [ELEKTRİK] JUTSULARI
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
NA RU TO  :: Role Play Giriş :: Naruto Rehber :: Jutsular [ Teknikler ]-
Buraya geçin: