Aksiyon ve Dram
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 ELEMENTE BAĞLI OLMAYAN JUTSULAR

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Uzumaki Naruto
Genin | Admin | NPC
Genin | Admin | NPC
Uzumaki Naruto

Mesaj Sayısı : 10
Kayıt tarihi : 16/01/12

MesajKonu: ELEMENTE BAĞLI OLMAYAN JUTSULAR    Perş. Ocak 19, 2012 1:21 pm


  Seviye : 'D'

  Ayatsuito no Jutsu: Misina veya tel ile yapılan bir tekniktir. Bu misina ve tel yüksek bir yerden aşağıya inmek için kullanılabildiği gibi, rakibi bağlayıp hareketlerini sınırlamak için de kullanılabilir. Daha çok Ryuuka no Jutsu tarzı jutsular için kullanılır.

  Fukumi Hari: Kullanıcı ağzından büyük bir isabet oranı ile iğneler (senbonlar) fırlatır.

  Kami Shuriken: Yüksek origami yeteneklerine sahip olan kullanıcı kuşa benzeyen kağıtlar oluşturur ve bunları rakibe fırlatır. Rakibe teması shuriken gibi olur.

  Kanashibari no Jutsu: Bu teknik ile rakip geçici olarak bağlanmış olur. Rakip tamamen donmuş gibi olur ve hareket edemez.

  Kirigakure no Jutsu: Bu teknik ile kullanıcı içinde bulunduğu belli bir alanı sis ile kaplar.

  Oboro Bunshin no Jutsu: Yaklaşık olarak 100 tane (seviyeye ve rp kalitesine göre değişiklik gösterebilir) normal bunshin klonu yaratılır. Sayı fazlalığından dolayı kullanıcı bir yere saklanabilir. Saldırmak için ise klonların gölgesinde gizlenilir ve yer altından saldırılabilir. Normal bunshinden farklı olarak, rakip klonlar ile fiziksel bir temasa girerse klonlar yok olmaz, rakip içinden geçip gider.

  Oiroke no Jutsu: Henge’nin çıplak kadın şeklinde olanı işte.

  Oiroke no Jutsu • Onna no Ko Doushi & Otoko no Ko Doushi: Kage Bunshin ile beraber yapılan Oiroke no Jutsu’dur. İki tane çıplak kadın veya erkek (!) oluşturulur.

  Purin Purin no Jutsu: 3 kişi ile olan bu teknik ise balıketli kadınlara dönüşülerek oluşur.

  Shunshin no Jutsu: Bu teknik sayesinde kullanıcı bir anda ortada belirir veya kaybolur. Adımlama tekniğidir.

  Soushuriken no Jutsu: Dev shurikenler kullanılarak yapılan bir tekniktir. Büyük shuriken fırlatıldıktan sonra kola bağlı tel veya misina ile bu shuriken kontrol edilir.

  Youji: Ağızda olan kürdan (senbon) büyük bir hızla fırlatılır. Gelen kunai saldırılarını engelleyebilir. (Seviye ve rp kalitesine göre bu durum farklılık gösterir)

  Seviye : 'C'

  Gyorai Shin: Bu teknikten önce hazırlanmak gereklidir. İlk olarak yere çivi, senbon türü şeyler atılır. Kullanıcı chakrasını kullanarak bu atılan maddeleri kontrol eder ve istediği zaman yerden rakibine doğru harekete geçirir. Ancak ilk olarak rakibin ayağına bir çivi, senbon türü şey saplandıktan sonra diğer çivi, senbon türü şeyler rakibe saldırabilir.

  Hitei Mushou: Gerekli el mühürleri yapıldıktan sonra kullanıcı ağzından ufak çiviler çıkarır ve rakibine yollar. Görüntüsü hemen hemen bir sis şeklinde olur.

  Kami Bunshin no Jutsu: Sayısı belli olamayacak kadar çok kağıdın bir araya gelerek oluşturduğu klon tekniğidir. Bir çok kağıttan oluşmasından dolayı çok parçalanabilir bir yapısı vardır ve bu sayede de klon istenildiği zaman dağıtılır ve tekrar bir form verilir. Klonların yok olması için onları kağıt parçaları haline getirmek yeterlidir ancak bu kullanıcının isteği dahilinde olabilecek bir şeydir.

  Karasu Bunshin no Jutsu: Kargalar ile oluşturulan bir klon tekniğidir. Kullanıcı isteğine bağlı olarak klonu birçok karga haline sokabilir ve bu haldeyken bile bunshin özelliklerini devam ettirmesini sağlayabilir. Bu durum ise kullanıcının karga formunda konuşmasına ve oluşan olaylara tepki vermesini sağlar.

  Kawara Shuriken: Bu teknik ile kullanıcı yakınındaki çatı kiremitlerini havaya kaldırır ve shuriken gibi rakibine fırlatır.

  Sakura Fubuki no Jutsu: Kullanıcı arkasına ufak keseler bağlı kunaileri rakibine fırlatır. Bu kunailer bir etkileşime girdiği anda (darbe gelmesi gibi) keseler ufak bir patlama yaratır.

  Sanzengarasu no Jutsu: Kullanıcı bu teknik ile yaklaşık 1000 adet (seviye ve rp kalitesine göre değişiklikler gösterir) karga oluşturur ve bu kargalar şekillerinden ve hızlı hareketlerinden dolayı rakipte şaşkınlık yaratır. Rakibin üzerinde, etrafında uçan bu kargalar siyah renkteki giysileri ve silahları tespit edilemez hale getirir. Teknik bitirildiğinde ise kargalar bulut şeklinde patlayarak yok olur.

  Sumi Bunshin no Jutsu: Mürekkepten yaratılan klon tekniğidir. Klon zarar gördüğü anda tekrar mürekkebe döner.

  Sumi Gasumi no Jutsu: Gerekli el mühürleri yapıldıktan sonra mürekkep vücudu sarmaya başlar kaçış için imkan tanır.

  Seviye : 'B'

  Choujuu Giga: Parşömene çizim yapılır ve sonrasında ise el mührü yapılır. Bu sayede çizilen şey hayata geçer ve kullanıcının iradesine göre hareket eder.

  Doku Kiri: Kullanıcı vücudundan zehirli gaz çıkarır.

  Fuubaku Houjin: Kullanıcı kare şeklinde patlayıcı parşömenleri yerleştirir ve tek el mührü ile bu parşömenleri aynı anda patlatabilir.

  Iwa Nadare: El mühür yapılarak, el mührü bozulmadan kayalıklardan yukarı doğru koşulmaya başlar. Adım atılan yerin altındaki kayalar yerinden oynar ve aşağıya doğru düşmeye başlar.

  Kekkai Houjin: Dört tarafa yerleştirilmiş patlayıcı parşömen rakibin, köşelerini patlayıcı parşömenlerin oluşturduğu karenin içine girmesi ile tuzağa düşmesini sağlar. Rakip bu alan girdiğince patlayıcı parşömenleri aynı anda patlar.

  Konbi Henge no Jutsu: İki kişinin kendisini tek bir şeye veya kişiye dönüştürmesidir.

  Kuchiyose • Rashoumon: Kullanıcının sumondaki gibi kendi kanına ihtiyacı vardır. Bu aşamadan sonra el yere vurulur ve oldukça kuvvetli bir kapı yerden çıkar. Oldukça güçlü bir defanstır.

  Shikigami no Mai: Yüksek origami yeteneğine sahip kullanıcı kendisini tamamen kağıtlara dönüştürür. Bu kağıtlar süzülen tüyler şeklinde olur. Bu kağıtlar hançer gibi rakibe yollanabilir. Aynı zamanda kağıttan bir mızrak oluşturmak veya kağıttan kanatlar oluşturmak da bu teknik sayesinde mümkündür. Tüm kağıt tekniklerinin özü bu teknikten gelmektedir.

  Shishi Enjin: Rakibi çevreleyen dört kişi dikdörtgen biçiminde mor alevlerden oluşan bir kutu yaratır. Bu bariyer yaratıldıktan sonra alevlerden zarar görmeden delip geçmek mümkün değildir. Kurtulmak için tek yol alanı kutunun içerisinden bozmaktır. Kullanıcılar kendilerini korumak için vücutlarına çok yakın birer bariyer daha oluşturabilir.

  Shoushagan no Jutsu: Bu teknik sayesinde kullanıcı başka birinin yüzünü taklit eder. Yüzüne başka bir yüz yapışmış gibi görünen bu teknik sayesinde fiziksel farklılıklar ortadan kaldırılmış olur.

  Uzumaki Naruto Rendan: Teknik için ilk önce 4 adet Kage Bunshin oluşturulmalıdır. Kullanıcı ve Kage Bunshinler rakibin etrafını çevirdikten sonra rakibe doğru hücuma kalkılır. Sonrasında bir klon rakibe yumruk atar daha sonra ise kullanıcı bu klonun sırtına basarak havaya zıplar. Geride kalan üç klon kayarak rakibe tekmeler atarak rakibin havaya çıkmasına sebep olur. Sonrasında ise zıplayarak ivme kazanmış olan kullanıcı havada dönerek rakibin yüzüne tekme atar ve onu yere yapıştırır!

  Seviye : 'A'

  Bunshin Bakuha: Görünürde Kage Bunshin’den farkı olmayan klon, kullanıcının istediği zamanda büyük bir patlama yaratır.

  Gentoushin no Jutsu: Bu teknik sayesinde dünyanın bambaşka yerlerinde olan kişiler ile irtibata geçilinebilir. Gerekli el mühürleri sabit tutularak astral bir forma dönüşen vücut bir noktaya gidebilir.

  Jigyakkou no Jutsu: Bu teknik uygulanan kişinin hafızasından unutulan bilgileri ortaya çıkarır. Gerekli el mühürleri yapıldıktan sonra üzerinde teknik uygulanacak kişi transa sokulur. Bilginin öğrenildiği ilk güne kadar bir geri sayım yapıldıktan sonra kullanıcı, jutsuyu uyguladığı kişiden o gün olayları hatırlamasını ister. Bu sayede ulaşılamaz olan bilgilere ulaşılmış olur.

  Kagura Shingan: Sezgisel özelliğe sahip olan bu teknik ile kullanıcı chakra kapasitesinden rakibin yerini tespit edebilir.

  Kyoumen Shuuja no Jutsu: Gofuu Kekkai Fuuinjutsu’daki dört bariyet parşömenin sökülmesi ile aktifleşen bir tekniktir. Bu parşömenler söküldükten sonra, bu parşömenleri söken kişinin tıpatıp benzeri oluşur. Tüm özellikleri ile rakip ile aynı bir kişi oluşur.

  Meisai Gakure no Jutsu: Gerekli el mühürleri yapıldıktan sonra kullanıcı kendisini neredeyse tamamen görünmez yapar.

  Mikadzuki no Mai: Rakibe doğru saldırı yapılmaya başlandıktan sonra kullanıcı rakibi şaşırtmak için birçok kopya oluşturur. Bu kopyalar bunshin değildir! Rakibin şaşkınlığından yararlanan kullanıcı rakibin boş tarafından esas saldırısını yapar.

  Sanjuu Rashoumon: Rashoumondaki kapılardan arka arkaya üç tane oluşur.

  Shihouhappou Shuriken: Tajuu Kage Bunshin uygulandıktan sonra kullanıcı rakibin etrafını sarar ve shurikenler fırlatır.

  Shuriken Kage Bunshin no Jutsu: Bu teknik ile yollanan bir shurikenden birçok klon shuriken oluşturulur.

  Toomegane no Jutsu: Bu teknik sayesinde kullanıcı kristal bir küre ile belli bir alandaki olayları izleyebilir.

  Uzumaki Naruto Nisen Rendan: Tajuu Kage Bunshin uyguladıktan sonra kullanıcı normal Rendan kombosunu uygular. Havaya yükselen rakibin üzerine birçok klon darbe indirir ve toplamda yaklaşık 2.000 darbe vurulmuş olur. (seviye ve rp kalitesine göre değişiklikler gösterebilir.)

_________________
'Asla pes etmek yok !
Çünkü; bu benim ninja yolum. '


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
ELEMENTE BAĞLI OLMAYAN JUTSULAR
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
NA RU TO  :: Role Play Giriş :: Naruto Rehber :: Jutsular [ Teknikler ]-
Buraya geçin: