Aksiyon ve Dram
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 SUITON [SU] JUTSULARI

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Uzumaki Naruto
Genin | Admin | NPC
Genin | Admin | NPC
Uzumaki Naruto

Mesaj Sayısı : 10
Kayıt tarihi : 16/01/12

MesajKonu: SUITON [SU] JUTSULARI   Perş. Ocak 19, 2012 12:46 pm


  Seviye : 'C'

  Houmatsu Rappa: Ağızdan yüksek miktarda su dalgası fırlatılır.

  Kokuun no Jutsu: Gerekli el mühürleri yapıldıktan sonra vücuttan gökyüzüne doğru siyah sis yollanır. Gökyüzünde oluşan siyah bulutlar yanıcı yağmur taneleri olarak rakibe doğru yağar.

  Mizuame Nabara: Gerekli el mühürleri yapıldıktan sonra boğazdan yapışkan bir sıvı boşaltılır. Rakip bu sıvının üstünde geçmeye çalışırsa yapışkan yüzeye yapışır. Eğer bu sıvı ile kaplı alana basılmadan önce ayaklarda chakra yoğunlaştırılırsa hiçbir yapışma olmadan sıvının üstünde ilerlenebilir.

  Mizu Bunshin no Jutsu: Normal bunshinlere nazaran daha çok hareket kabiliyetine sahiptir. Hareket edeceği mesafe de kısıtlıdır ve kullanıcıdan çok uzağa gidemez. Klon hasar alırsa suya dönüşür.

  Mizu Kamikiri: Kullanıcı yere şiddetli bir tekme atar ve hızlı ve keskin bir su kütlesinin rakibe doğru ilerlemesini sağlar.

  Mizu Kawarimi: Vücudun sıvıya dönüştürülmesi denebilir. Bu teknik sayesinde fiziksel saldırılardan kurtulunabilir. Vücudun tamamı sıvıya dönüştürülebildiği gibi belli bir kesimi de suya dönüştürülebilir.

  Mizurappa: Gerekli el mühürleri yapıldıktan sonra güçlü ve hızlı bir su dalgası rakibe yollanır.

  Suiben: Bu teknik sayesinde rakibe saldırabilen ve onları bağlayabilen bir su kırbacı oluşturulur. Kullanıcı Jibashiri gibi bir raiton tekniğiyle rakibi stunlamak için elektrik akımı yollayabilir.

  Suigadan: Gerekli el mühürleri yapıldıktan sonra kullanıcı suyun yakınındaki kişilere doğru dönen, delici su kütlesi yaratır.

  Suirou no Jutsu: Gerekli el mühürleri yapıldıktan sonra rakip, kendisine kısıtlı bir hareket imkanı tanıyan küresel bir su kütlesine hapsedilir. Kullanıcı bu su küresine temas etmek zorundadır aksi takdirde teknik bozulur ve hapsedilen kişi serbest kalır.

  Suiryuuben: Bu teknik ile kullanıcı dönen küresel bir su kütlesi oluşturur. Bu su kütlesi ise rakibi bulup saldıran kırbaçları çıkarır.

  Suiun Suishi no Jutsu: Gerekli el mühürleri yapıldıktan sonra yakın bir su kaynağında bir su sütunu oluşturulur.

  Suitenhoufutsu: Gerekli el mühürleri yapıldıktan sonra yerden bir su kütlesi çıkar ve rakibi hapseder. Zemine göre jutsuyu uygulamak da zorluklar veya kolaylıklar yaşanabilir.

  Taihoudan: Rakibe ağızdan bir akarsu gibi su yollanır.

  Takitsubo no Jutsu: Gerekli el mühürleri yapıldıktan sonra büyük hacimli bir su kütlesi oluşturulur.

  Teppoudama: Gerekli el mühürleri yapıldıktan sonra ağızdan büyük, küresel bir su mermisi yollanır.

  Seviye : 'B'

  Baku Suishouha: Gerekli el mühürleri yapıldıktan sonra boğazdan su çıkarılır. Boğazdan çıkarılan bu su büyük hacimlere ulaşabilir.

  Daibakuryuu no Jutsu: Gerekli el mühürleri yapıldıktan sonra suda bir hortum oluşturulur ve rakip suyun derinliklerine çekilir.

  Goshokuzame: Gerekli el mühürleri yapıldıktan sonra el su yüzeyine konulur. Her bir parmaktan yoğunlaşmış sudan oluşan köpek balıkları suyun altından rakibe saldırmak için salınır.

  Gousuiwan no Jutsu: Bu teknik sayesinde kol daha kaslı bir hal alır ve güçlenir.

  Hahonryuu: Kullanıcı elinde Rasengan’ı andıran bir su kütlesi oluşturur.

  Haran Banshou: Gerekli el mühürleri yapıldıktan sonra kullanıcı rakibi yere serecek bir şelale oluşturur.

  Ja no Kuchi: Gerekli el mühürleri yapıldıktan sonra kullanıcı dönen bir su sütunu ortaya çıkarır. Bu su sütunu ise bir yılan şeklini alır ve rakibi takip ederek saldırır.

  Suijinheki: Gerekli el mühürleri yapıldıktan sonra kullanıcı ağzından çok hızlı bir şekilde su ortaya çıkarır ve bu su gelecek saldırılara karşı bir sudan bariyer oluşturur.

  Suishouha: Gerekli el mühürleri yapıldıktan sonra kullanıcının etrafında yüksek hacimli bir su kütlesi oluşturulur. Bu su kütlesi istendiği takdirde rakibe saldırtılabilir.

  Suihashu: Kullanıcı bir elini havaya kaldırır ve bu elinden devamlı, hızlı bir su kütlesi fışkırtır. Bu su kütlesi rakip atakları bozucu etkiye sahiptir.

  Suiryuudan no Jutsu: Gerekli el mühürleri yapıldıktan sonra ejderha şeklinde su kütlesi oluşturulur ve rakibe saldırılır.

  Suishuu Gorugon: Kullanıcı bir su kütlesi oluşturur ve bu su kütlesini rakibe yollar. Bu su kütlesi rakibini ısırmaya çalışan bir yılan görünümündedir.

  Seviye : 'A'

  Daibakufu no Jutsu
  : Gerekli el mühürleri yapıldıktan sonra kullanıcının etrafında çember şeklinde bir su küresi oluşur. Sonrasında ise oldukça yüksek güce sahip su kütlesi patlamış gibi rakibe doğru fırlar.

  Seviye : 'S'

  Daibaku Suishouha: Gerekli el mühürleri yapıldıktan sonra boğazdan yüksek miktarda su çıkarılır. Bu su kütlesi ise oldukça büyük bir kubbe şeklini alır ve kullanıcıyı ve rakibi içine alır.

_________________
'Asla pes etmek yok !
Çünkü; bu benim ninja yolum. '


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
SUITON [SU] JUTSULARI
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
NA RU TO  :: Role Play Giriş :: Naruto Rehber :: Jutsular [ Teknikler ]-
Buraya geçin: